Facebook Twitter
Anasayfa » Mahalleler » Tahtakale
Tahtakale
Avcılar Tahtakale evden eve nakliyat , Tahtakale nakliyat , Tahtakale nakliye , Tahtakale nakliye firmaları , Tahtakale nakliyat firmaları , Tahtakale depolama , Tahtakale ofis taşıma , Tahtakale kiralık depolama

Avcılar Evden eve taşımacılığı Uzman Deneyimli Sigortalı Kadrolu Elemanlarıyla deneyimleri doğrultusunda evden eve eşya taşıma, ev nakliyesi, pratik bir halde yapılmaktadır.

Evden Eve Nakliye, Müşterinin isteğine bağlı olarak taşınacak eşya tespitinin eksperlerimiz tarafından ücretsiz yapılması evden eve nakliyat yıllardır evden eve taşımacılık yaptığı kişi ve kurumlarca bilinmektedir. evden eve taşımacılığı Uzman Deneyimli Sigortalı Kadrolu Elemanlarıyla deneyimleri doğrultusunda evden eve eşya taşıma, ev nakliyesi, pıratik bir halde yapılmaktadır.

ÇAGRI MERKEZİ 444 5 929 

TELEFON: 0212 213 6190 - 0216 489 0099 - 0216 417 0141 - 0216 417 1116  - 0216 489 0098 

GSM:        0532 331 56 71 - 0532 263 38 71

Avcılar Evden Eve Nakliyat Hizmeti Nasıl Olmalıdır?

Evden eve nakliyat, hizmeti her, Evden Eve Nakliye, firmanın geniş görüşlülük ve bakış açısına göre kalite standardı gösterir, Evden Eve, Bir ev taşınırken mutlaka taşınacak eşyaların nasıl taşınacağının planlanması ve gerekli koordinasyon hazırlıkları gereklidir. Bu plan çerçevesi içerisinde eşyaların paketleme ve yükleme aşamaları için hazırlıklar yapılmalıdır. Bütün eşyalar dikkatle demonte edilmeli ve nakil işlemleri gerçekleştikten sonra eşyalar gerekli yerlerine monte edilip yerleştirilmelidir. Bu aşamalarda nakliyat firması eşyalarınıza özenle ve hassasiyetle gerekli önemi vermelidir.

Avcılar Evden eve nakliyat ve Tanriverdi nakliyat 20 yıldır hizmet veren şirketimiz Tanriverdi ’da sektörün her zaman önde gelen firmaları arasında yeniliklere imza atmış ve profesyonel hizmet anlayışı ile hizmetlerine devam etmektedir.

- Biz Tanriverdi Avcılar merkezli bir Tanriverdi nakliye firmasıyız. Tanriverdi evden eve nakliyat olarak sizlere hizmet vermek bize onur vermektedir.

Avcılar Nakliyat Tanriverdi sektöründen profesyonel ekip ile hizmet vermekteyiz. Tanriverdi nakliye lider markası olan evden eve nakliyat 14 yıldır size hizmet vermektedir.Biz senelerdir Nakliye Tanriverdi hizmeti vermekteyiz.

- Google çalışmalarımız sonucunda Tanriverdi evden eve nakliyat, evden eve Tanriverdi , Tanriverdi nakliyat, Tanriverdi nakliye, evden eve nakliyat  kelimelerinden ön sıralarda çıkmaktayız.

- Tanriverdi evden eve nakliyat da yıllardır değişmez adres evden eve nakliyat. Tanriverdi evden eve nakliyat sektöründe vazgeçilmez adres.

- Tanriverdi nakliye alanında senelerdir hizmet vermekteyiz gerek. Tanriverdi evden eve nakliye, gerek evden eve nakliye Tanriverdi olarak hizmet vermekteyiz.

Ofis Taşımacılık

Avcılar Ofis Taşıma, Büro Taşıma, Öncelikle ofis taşımacılığı için expert eleman gelerek ofisi inceler. İnceleme bittikten sonra etüt çalışması yapılır.

Ofis Taşıma, Büro Taşıma, Öncelikle ofis taşımacılığı için expert eleman gelerek ofisi inceler. İnceleme bittikten sonra etüt çalışması yapılır. Eğer anlaşılırsa nakliyat diğer bölümlerinde olduğu gibi taşıma olayı kağıt üzerine dökülerek karşılıklı sözleşme yapılır taşıma günü ofis görevlileri elemanlarla değil direkt olarak nakliyat formen’ i ile muhataptır. Tüm ofis eşyaları Avrupa' dan ithal pet garft kâğıtlara sarılır. Dosya ve masa aksesuarları ise kolilere konulur. Taşıma günü taşımanın daha seri ve daha rahat olması için ofis oda oda taşınır. Arşiv dolapları ve masaların demontesi daha seri olması için şarjlı ekipmanlar kullanılmaktadır.


Avcılar ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

Teknolojinin ilerlemesi ile hayatımızın her alanına giren yeniliklerin nakliyat sektörüne yansıması bina dışından kurulan yük asansör sistemidir. Modüler asansörde denilen taşıma sistemi birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. Eşyanın taşınmasında merdiven boşluklarının oluşturabileceği her türlü sorunu ortadan kaldırdığı gibi taşıma süresini de bir hayli kısaltmaktadır. Tanriverdi 'da bina dışından asansör kullanımını ilk gerçekleştiren firma, Evden Eve Nakliyat’tır. İlk başlarda lüks taşımacılığa giren asansör sistemi artık hemen herkesimden insanımızın tercih ettiği bir sistem halini almıştır. Özellikle yüksek binalardataşıma için kullanılan işçi sayısı katlar yükseldikçe artmaktadır. Artan işçi sayısı ile modüler asansör kullanımındaki fiyat farkı çoğu yerde birbirine yakın olmaktadır. Aralarında büyük bir fark olmamasına rağmen avantajları düşünüldüğünde yük asansörünün artıları bir hayli fazladır. Yani eşyalarınızın zarar görme olasılığı neredeyse sıfıra inmektedir. Asansörlü taşıma işlerinde de Nakliyat farkını yaşayın… Evden eve nakliyat işlemi zahmetli bir iş; taşıma işlemi sırasında ne kadar dikkat edilse de evden çıkarken merdiven boşluğunda eşya taşırken vs. durumlarda eşyaların zarar görme riski her zaman vardır. Asansörlü nakliyat hizmetimiz ile buna artık son verdik. Nakliyat asansörü siz müşterilerimizin hizmetinde. Asansörlü taşıma ile eşya zarar görme riskinizi en aza indirgeniyor. 

 

 Tanriverdi nakliye lider markası olan Tanriverdi evden eve nakliyat 19 yıldır size hizmet vermekten gurur duyar. Biz senelerdir Nakliye Tanriverdi hizmeti vermekteyiz. Tanriverdi şehir içi taşımacılığın da yıllardır değişmez adresinizevden eve nakliyat. Tanriverdi evden eve nakliyat firması depolamada en güvenli ve kapalı depolarıyla, sizlere hizmet vermektedir. Her türlü su, sel, deprem, yangın ve hırsızlık sigortasıyla depomuz hizmetinizdedir. Firmamız Tanriverdi genelinde kendine ait büyük bir alan üzerinde eşya depolama hizmeti vermektedir. İster kısa süreli ister uzun süreli eşya depolama işleriniz için kaliteli firmamızı arayabilirsiniz.  Tanriverdi nakliyat sektöründe senelerin firması olan bizler siz müşterilerimizin beklentisini en iyi şekilde karşılamak ve gelişen teknoloji ile son sürat hizmetlerine devam etmektedir. Tanriverdi evden eve nakliye müşterisine devamlı yüksek kalitede ve organize hizmetleri vermeyi ilke edinmiştir. Tanriverdi evden eve nakliyat şirketleri uzman deneyimli elemen kadrosuyla taşımacılar istiyorsanız, bizler sizler için en hesaplı nakliyat fiyatları sunan kaliteli Tanriverdi evden eve nakliyatçıları arasında yer alıyoruz..
  
Siz taşınmaya karar verdiğinizde evinize ekspertiz personelimiz gelerek eşyaların yoğunluğunu inceler ve ona göre araç tahsis etmektedir. Katların alçak ve yüksek olmasına göre de personel sayısı belirlenmektedir. Evden eve nakliyat hizmeti bilindiği gibi dikkat ve uzmanlık gerektiren bir iştir. Taşımacılık da en büyük unsur eşyaların doğru ve ciddi bir şekilde paketlenmesi gerekmektedir. Tanriverdi Nakliyat tüm eşyalarınıza değer vererek ilk önce battaniye ile ambalajlayıp sonrada havalı naylon ile sararak eşyanın zarar görmemesi için tüm çabayı göstermektedir.Araçlarımızın hepsi çelik kasalı olup 4+1 ev eşyasını rahatlıkla taşıyabilecek şekildedir. Tüm araçlarımızda elbise dolabı bulunmaktadır.

 

Türkiye’nin 81 iline hizmet verenTanriverdi Nakliyat şehirler arası nakliyat ’da tüm taşımacılık hizmetleriniz için Axa Oyak firması ile taşımacılığı daha güvenli sigortalı hale getirmiştir. Eşyalarınız araca yüklendikten sonra aracın yolda kaza yapması devrilmesi ve gibi hallerde de eşyalarınız tamamı ile sigortalı olarak sevkiyatı yapılmaktadır.

  • Mobilya ve diğer eşyalar için özel kraft kağıtlı balonlu köpük
  • Yastık yorgan ve benzeri eşyalar için özel hurçlar
  • Halılar için halı poşetleri
  • Takım elbiseler için elbise kolileri
Depolama

Depolarımız son derece modern olmakla birlikte eşyalarınız herhangi bir kazaya karşın örneğin çalınma yangın gibi olasılıklar düşünülerek sigortalanmaktadır.

Avcılar DEPOLAMA

Depolarımız son derece modern olmakla birlikte eşyalarınız herhangi bir kazaya karşın örneğin çalınma yangın gibi olasılıklar düşünülerek sigortalanmaktadır. Depolama müşterileri, tüm depolama operasyonlarını ofislerinden online ve takip edebilmekte, gerçekleştirilen tüm depolama operasyonlarına ait ayrıntılı raporları, istedikleri dönemlerde alabilmektedirler Eşyanın iyi saklanmasına, yangından korunmasına ve çağdaş tekniğe uygun yangın söndürme düzenine sahip tesisat, donanım ve düzenekler mevcuttur. Eşyanın antrepo içinde kolaylıkla ve emniyetle araçlardan boşaltması, istiflenmesi, tartılması, ölçülmesi gibi, hizmetlerin yapılmasına ve taşıtlara yüklenmesine yarayan gerekli ekipman donanımına sahiptir. Her türlü ürün için, özelliklerine göre çağdaş koşullarda depolama olanağına sahip depoda hizmet verilmektedir. Bu aşamalarda nakliyat firması eşyalarınıza özenle ve hassasiyetle gerekli önemi vermelidir.

SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE ANAHTAR TESLİMİ TAŞIMACILIK YAPMAKTAYIZ.

Herşeyi biz toparlayıp, ambalajlayıp, eşyanın gideceği yerde aynı şekilde yerine dizmekteyiz. Taşınma gününde Müşteri Temsilciniz taşınmanıza nezaret eder ve her şeyin önceden planlandığı gibi gerçekleşmesini sağlar.Nakliyat, ihtiyaçlarınızın Müşteri Temsilcisi tarafından analiz edilmesi ile başlar. Daha sonra sizin için uygun olan gün ve saate Tanriverdi nakliyat Eksperi taşınma yapılacak adrese keşif için gider. Taşınma gününde Müşteri Temsilcimiz, sizi yalnız bırakmayacak Taşınma Ekibi ile tanıştırır ve operasyon başlar.

Depolama Gümrükleme Parsiyel taşıma dallarında hizmet vermekteyiz. Eşya ve mallarınızı TANRIVERDİ Nakliyat depolarında muhafaza edebilirsiniz.

Eşyalarınız depolamadan önce sel, çalınma, ve her türlü afet için sigortalanır ve depoda yerine alınır.

Depolarımızda 24 saat güvenlik elemanları ve muhafaza görevlileri bulunur. Depolama Hizmeti ve detayları hakkında bizi arayınız.

Kargo ve Parsiyel Eşya Taşımacılığı

Kargo, parça veya kısmi eşyalarınızı Türkiye' nin her tarafına, nakliyatta lider firma olan TANRIVERDİ Nakliyat ile güvenle gönderebilirsiniz.

Seferlerimiz günlük ve haftalık olmak üzere organize edilir. Müşterimize uygun bir zamanda parsiyel eşyalarının nakliyesi gerçekleştirilir. Bu hizmetimizle sizi yüksek nakliyat masrafından kurtarmayı hedefliyoruz. Aklınızda hiçbir soru işareti olmaksızın parça eşyalarınız için güvenle firmamızı tercih edebilirsiniz.

TANRIVERDİ Nakliyat olarak Parça Eşya Taşımalarınızda Kurumsal olarak da hizmet vermekteyiz; Nakliye Firmaları için hizmetlerimiz mevcut. Elinizde bulunan parça eşyaları zamana uygun TANRIVERDİ Nakliyat Güvencesiyle taşıtabilirsiniz.